Check it out yourself - experiencing English

INNOWACJA PEDAGOGICZNA Z J.ANGIELSKIEGO DLA ZDOLNYCH UCZNIÓW Z KLAS 7 I 8

Zajęcia skierowane do zdolnych uczniów klas VII i VIII, którzy będą doświadczać języka angielskiego poprzez różnorodne eksperymenty językowe (np. doświadczenia, gotowanie) oraz projekty. Każdy z uczniów będzie prowadził swoje elektroniczne portfolio, w którym będzie można odnaleźć jego różnorodne zadania i projekty. Portfolio będzie przydatne do podsumowania oraz analizy zdobytych umiejętności językowych ucznia. Bardzo istotne będzie wykorzystanie TIK, elementów gamifikacji i programowania oraz metody odwróconej lekcji. Ponadto, uczniowie będą przygotowywać zajęcia dla młodszych dzieci w szkole. Zajęcia umożliwią dzieciom nawiązywanie kontaktów z obcokrajowcami, m.in. poprzez udział w projektach eTwinning oraz postcrossing.

Experiments--doświadczenia na lekcji

ROBOT INTERAKTYWNY JIMU ROBOT

Podczas zajęć uczniowie budowali robota interaktywnego, którego wkrótce będą programować tworząc zajęcia dla uczniów z klasy 3.

SCAVENGER HUNT